Danh mục sản phẩm
blog

Stimuluje neuromuskulární (od nervů ke svalům) funkci pro efektivnější pohyb.

Bez ohledu na vaše plány kempování a/nebo turistiky, než si sbalíte kufry, zhodnoťte své cíle a plánujte dopředu. Sestavte si kontrolní seznam se všemi zásobami a potravinami, které budete potřebovat, aby byl váš výlet úspěšný. Sekce odborných rad na webových stránkách REI a American Hiking Society nabízejí několik článků a kontrolních seznamů, které vám pomohou dostat se ven a užít si nádhernou přírodu. Kromě toho se podívejte na toto video ACE, které pojednává o prevenci zranění pro turisty prostřednictvím jógy.

Takže jste dokončili svou fitness rutinu, ale stále si nejste jisti, co nebo kdy byste měli jíst, abyste maximalizovali svůj trénink? Registrovaní dietologové a odborníci na sportovní výživu zvážili několik návrhů. Bez ohledu na to, jakou denní dobu cvičíte nebo jaký máte plán, tyto časově inspirované nápady na občerstvení před a po tréninku vám pomohou zajistit, že zůstanete na vrcholu své hry.

Co jíst po ranním tréninku

Před tréninkem: 1 střední banán a 4 unce odtučněného bílého jogurtu

I když nemusíte mít chuť na jídlo jako první věc po ránu, správné doplnění paliva je zásadní pro maximalizaci ranního pocení. Senior fitness konzultant ACE Natalie Digate Muth, MD, MPH, RD, CSSD, doporučil konzumovat tuto relativně malou sacharidovou a proteinovou svačinu 30 až 60 minut před cvičením. Podle výzkumu pomáhá zvýšit dostupnost glukózy na konci tréninku a snížit odbourávání svalových bílkovin způsobených cvičením. Pokud si nejste jisti, zda to bude sedět tak brzy, než půjdete do posilovny, Muth řekl, že “nejlepší jídlo (výběr) bude s nízkým obsahem tuku a vlákniny, aby se minimalizovalo zažívací potíže během cvičení.”

Po tréninku: Grahamové sušenky, arašídové máslo a nízkotučné čokoládové mléko

Nancy Clark, MS, RD, CSSD, mezinárodně známá odbornice na sportovní výživu a cvičící v časných ranních hodinách, se rozhodla pro tuto snadnou svačinku po cvičení, protože zjistila, že je to perfektní kombinace sacharidů potřebných k doplnění svalů a bílkovin, které napomáhají regeneraci a obnově svalů.

Pokud hledáte něco vydatnějšího, abyste správně nastartovali svůj den, Clark doporučuje svůj téměř každodenní oblíbený sendvič s arašídovým máslem a medem na celozrnném chlebu se sklenicí nízkotučného mléka. “Mléko není jen pro kvalitní bílkoviny, ale také vápník pro mé kosti,” řekl Clark, certifikovaný specialista na sportovní dietetiku.

Polední cvičení

Před tréninkem: Jablko s natvrdo vařeným vejcem

Pokud jste stále na cestách, pak jste hodně jako The Nutrition Twins®, Lyssie Lakatos, RD, a Tammy Lakatos Shames, RD, autoři knihy “The Secret to Skinny.” Mít snadno dostupné potraviny, které lze snadno konzumovat, zajistí, že během nabitého programu doplníte palivo. “Jíst jablko je skvělý způsob, jak doplnit zásoby sacharidů, a perfektní způsob, jak před tréninkem získat energii oživující vzpruhu. Navíc se dobře usazuje v našem žaludku,” uvedl pár. Když do směsi přidáte natvrdo uvařené vejce, získáte svačinu s trochou větší výdrže, která je perfektní asi hodinu před dalším kardio cvičením.

Po tréninku: Jogurt, pomeranč a červená paprika

Co mají tyto tři potraviny společného? Všechno jsou to položky, které najdete připravené, oloupané, nakrájené a připravené k jídlu v lednici The Nutrition Twins® kdykoli. “Toto jsou některá z našich oblíbených jídel a je snadné je chytit, protože jsme stále na cestách a spěcháme na další schůzku,” řekl Lakatos and Shames. A kromě pohodlí existuje několik velmi dobrých důvodů, proč tito registrovaní dietologové sahají po těchto svačinách poté, co se pořádně zapotili. Podle dvojice má každá z těchto potravin vysoký obsah vody, díky čemuž jsou hydratační a osvěžující. “Červená paprika je plná vody a antioxidantů, které jsou potřebné k opravě poškození svalů a tkání během cvičení. Jogurt je skvělý způsob, jak získat jak sacharidy, které oživují energii, tak bílkoviny pro budování svalů. je skvělým zdrojem vápníku a draslíku pro stavbu kostí, aby se zabránilo svalovým křečím.” Jako by toho nebylo dost, včetně pomeranče dodává této svačině sladký prvek, kterým je džem plný draslíku a vitamínu C, o kterém dvojčata řekla, že je kritický pro zabránění oxidativnímu poškození tkání a svalů způsobené vytvořenými volnými radikály. při cvičení.

Večerní cvičení

Před tréninkem: Banán s 1 lžící arašídového másla

Asi hodinu předtím, než odejdete z práce, sáhněte po této malé svačině, abyste mohli svůj čas v posilovně soustředit na cvičení a ne na svůj kručící žaludek, navrhla Kristen Carlucci, registrovaná dietoložka a expertka na výživu společnosti Pitney Bowes, Inc. “Hledám potraviny, které mi udrží vysokou energii (sacharidy) a uspokojí můj hlad (bílkoviny a/nebo zdravé tuky), aby mě poháněly během cvičení,” řekla.

Po tréninku: Smoothie s mini jídlem (obyčejný odtučněný jogurt + mango + ananas + skořice + dotek opečených pšeničných klíčků)

Emily Ann Miller, MPH, RD, registrovaná dietoložka ve Washingtonu, DC doporučila toto mini jídlo, protože obsahuje tři důležité prvky doplňování paliva – tekutiny (poskytované ovocem bohatým na vodu), sacharidy (v ovoci a jogurtu) a bílkoviny. (v jogurtu a pšeničných klíčcích). “Tekutiny jsou potřebné k nahrazení toho, https://recenzeproduktu.top/intenskin/ co se ztratilo potem, zatímco svaly potřebují sacharidy k doplnění glykogenu, který byl použit během cvičení,” řekl Miller. Toto uspokojivé kombo vyšlehá 30 až 60 minut po intenzivním hodinovém tréninku. A zatímco protein v tomto smoothie vám pomáhá cítit se sytí a má se za to, že může zlepšit regeneraci svalů, Miller řekl, že protein nedoplňuje zásoby glykogenu. K tomu je důležité zajistit, aby vaše svačina nebo jídlo po tréninku obsahovalo asi třikrát až čtyřikrát více kalorií ze sacharidů než z bílkovin.

Další skvělé nápady na zdravá jídla před a po tréninku a užitečné rady od odborníků na jídlo a výživu najdete v tomto užitečném průvodci, který obsahuje 300 jednoduchých a chutných receptů! A nezapomeňte se příští týden podívat na občerstvení před a po tréninku založené na aktivitě.

Fit Food: Jíst dobře pro život Objevte recepty obsahující 21 Fit potravin, které chrání před rakovinou a srdečními chorobami. Koupit Knihu?

Celostátní ohnisko salmonely kontaminující až půl miliardy vajec postavilo kontroverzní potravinu opět do popředí zájmu veřejnosti. Dříve bylo známo, že vejce byla dobře známá pro jejich potenciální poškození zdraví vzhledem k jejich vysokému obsahu cholesterolu (v jednom vaječném žloutku je 213 mg cholesterolu – to je 70 procent z celkového denního množství 300 mg doporučeného Dietními směrnicemi z roku 2005). Poté byla vejce oceněna za vysoký obsah bílkovin a v poslední době za pozoruhodné množství pro srdce zdravé DHA omega-3 mastné kyseliny ve vaječném žloutku (asi 50 mg – a osmkrát více než ve vejcích obohacených o DHA). Vejce za pouhých 15 centů za kus obsahují spoustu živin za velmi nízkou cenu. Ale je bezpečné a zdravé je jíst?

Zvažme výhody a rizika. Jedno vejce má 70 kalorií; 6 gramů bílkovin včetně všech esenciálních aminokyselin (bílkoviny, které tělo musí získat ze stravy); 13 vitamínů a minerálů; a DHA omega-3 mastné kyseliny. Málokterá jiná potravina se může pochlubit tak vysokou nutriční hustotou. 

To je přibližně ekvivalentní jednomu vaječnému žloutku; což naznačuje, že lidé se srdečním onemocněním by pravděpodobně měli jíst vejce jen párkrát týdně, nebo by se měli vzdát žloutku a jíst jen bílky. Ale zejména AHA upravila své pokyny a již nedává konkrétní doporučení ohledně počtu vaječných žloutků, které by měl člověk jíst za týden.  

Kromě množství cholesterolu jsou vejce také náchylným zdrojem nemocí přenášených potravinami, které představují potenciální zdravotní riziko, zejména pro starší lidi a lidi s oslabenou imunitou. Infekci salmonelou však lze většinou zabránit dobrými technikami manipulace s potravinami, včetně zvláštní péče o úplné uvaření vajec. 

To, zda se rozhodnete zahrnout vejce do své každodenní stravy, bude nakonec záviset na preferencích chuti a vašich závěrech ohledně rizik versus přínosů, ale není pochyb o tom, že vejce jsou levným zdrojem různých živin.

Prevence zranění začíná získáním základů svalové vytrvalosti, síly a flexibility, aby bylo možné podepřít tělo během jakéhokoli typu tréninku. Je důležité cvičit podle úrovně vaší kondice a fyzických schopností; nedovolte, aby vás vaše touha být fit přiměla cvičit déle a/nebo tvrději, než byste měli. Pokud si nejste jisti, co je pro vás vhodné, bylo by velkým přínosem spolupracovat s certifikovaným osobním trenérem.

Správné zahřátí je nezbytné pro přípravu těla na zátěž, kterou na tělo působí během cvičení. Prvních 5 – 10 minut cvičení by mělo zahrnovat plynulé, rytmické pohyby pod maximální intenzitou (mírná aerobní intenzita, ale ne intenzita, které byste dosáhli během skutečného cvičení), která využívá celé tělo. Příkladem může být rychlá chůze při pumpování paží nebo jízda na stacionárním kole a zároveň provádět paže několika pohybovými vzory, které zahrnují více směrů, aby se vaše ramenní, loketní a zápěstní klouby rozhýbaly. Prvních několik minut lekce aerobního tance vám může dát nějaké nápady, jak provést správné zahřátí. Pokud si stále nejste jisti, co dělat, poraďte se s certifikovaným osobním trenérem.

Zahřátí dělá pro tělo několik věcí, pokud jde o prevenci zranění –

Zvyšuje lubrikaci kloubů, takže se klouby pohybují volněji.Zvyšuje teplotu těla – zahřáté svaly, šlachy a vazy jsou pružnější a pohybují se s menší námahou.Redistribuuje větší množství krevního toku do pracujících svalů, dodává více kyslíku do svalů, aby produkovaly více energie na cvičení, a také účinně vylučuje oxid uhličitý, aby se udrželo pH těla.Stimuluje neuromuskulární (od nervů ke svalům) funkci pro efektivnější pohyb.

Zahřátí je stejně důležité jako samotný trénink. Mnoho lidí obchází pořádné zahřátí kvůli časové tísni, ale celkový trénink bude mnohem jednodušší a příjemnější, pokud bude tělo správně připraveno. Zahřátí umožňuje tělu pozvolný přechod do vyšších požadavků na intenzitu kondiční fáze tréninku, čímž se minimalizuje předčasná únava.

Pokud se vaše sluchátka a hudební přehrávač vždy dostanou do vaší tašky do tělocvičny, víte, že správný seznam skladeb na cvičení může váš trénink změnit nebo přerušit! Protože správná hudba může pozitivně ovlivnit váš cvičební program, víme, že váš seznam skladeb je důležitý. Posuňte své cvičení na další úroveň tím, že uvidíte, co poslouchají odborníci a fitness profesionálové během celého svého tréninku – od zahřátí až po ochlazení!

Skupinový fitness instruktor s certifikací Julz ArneyAce; Vedoucí hlavní trenér pro Schwinn CyclingTento seznam skladeb mě ulehčí běhu, veslování v hale nebo jízdě na kole s klamavě sladkou stopou a poté okamžitě vyzve k akci s jednou skladbou s intervaly, jednou s vysokou intenzitou stabilní práce a dalším intervalem nastaveným před přestávkou. Pak mě dlouhý remix motivuje, abych zůstal ve své hře, než Tina Turner požádá, abych jí dal vše, co v Proud Mary mám. Poslední tři písně jsou energické, doplněné šestiminutovou bubnovací skladbou, která znemožňuje předčasné vzdát se.

Julzovy džemy

1 000 lodí od Rachel PlattenBang Bang od K’NAANIt Will Rain – Club Dance Remix od Party JumpersPlanetary [GO!] od My Chemical RomanceGive It To Me Right od Melanie FionaRelease Me – Cahill Club Mix od AgnesProud Mary od Tiny TurnerKlubjumpers Remix Radio od Jasona Derula od Whatcha SayBreakn’ A Sweat od Skrillexe DveřeWatusi Warrior Drums od Slagerije Van KampenaFranklin AntoianACE certifikovaný osobní trenér a prezident iBodyFit.comToto je píseň, kterou používám k běhu. První dvě písně začínají pomalu a zrychlují. Jsou ideální na zahřátí. Další píseň U2 nabírá tempo, když začínám běhat, zatímco další tři mě udržují na zábavném a stabilním místě. Když dokončím běh, píseň Angels and Airwaves je dobrá na sprint. Poslední tři jsou zábavné, pomalé groovy, které mi pomáhají se ochladit.

Seznam skladeb Franklin’s Run

Vítejte v džungli od Guns N RosesVasoline od STPNadmořská výška podle U2Vertigo od U2Amen od Kid RockRock n Roll Jesus od Kid RockDani California od Red Hot Chili PeppersShattered by O.A.R.Call to Arms by Angels and AirwavesJoker od Steva MilleraCrush od Dave Matthews BandBlue Sky od Allman BrothersChris Freytag ACE-certifikovaný osobní trenér, skupinový fitness instruktor trenér životního stylu a řízení hmotnosti; předseda představenstva ACE; národní odborník na fitnessNaprosto mě baví hudba a moje děti (nyní mladí dospělí) mě informují o tom, co se děje ve světě hudby. Hudba mění můj trénink. To je to, co mě pohání. U kardio tréninků (běh, spinning, kickbox atd.) rád začínám a pokračuji s veselou hudbou. Začnu rozcvičkou a pak pokračuju. První skladba v jakémkoli playlistu je klíčová. Udává tón pro zbytek tréninku (a pokud jde o skupinovou kondici, pro zbytek hodiny). Dává tělu vědět, co může očekávat.

Cardio Jam Stáhněte si ClickMix

Sexy a já to vímDej mi všechen svůj luvinHvězdné loděúrovněDobrý pocitMezinárodní láskaJsem rád, že jsi přišelCo tě nezabije (silnější)DivocíZapálit déšťNevzdám seLawrence BiscontiniACE certifikovaný osobní trenér, skupinový fitness instruktor; ACE Senior Consultant Group FitnessPrávě jsem vytvořil seznam skladeb na Clickmix s názvem 20-20-20 MindBody, který spojuje 20 minut jógové hudby se skvělou písní začínající „OM“. Poté můžete druhých 20 minut využít pro cvičení Pilates. Posledních 20 minut zahrnuje hudbu vhodnou pro T’ai Chi a je také velmi relaxační.

20-20-20 MindBody Stáhněte si ClickMix

omPlaceboTantricasvazMezeraMěstská kavárnaSmějící se BuddhaMagická melodiePodzimní rosaMezeraPodzimní rosaAsijské prostředí 1Sladký konecAsijské prostředí 2Intrinsic BeatOsobní trenér s certifikací Shannon FableACE, skupinový instruktor fitness trenér životního stylu a řízení hmotnosti; zakladatel a generální ředitel společnosti Sunshine Fitness Resources a majitel společnosti BalletoneO této směsi prostě nemůžu říct dost! Skládá se ze starých skladeb smíchaných s novými a má trochu z každého stylu. Tlukot je stálý. První skladbu používám jako rozcvičku, další dvě pak znamenají silných 11 minut kardio práce. Dochází k rychlému zotavení za dvě a půl minuty a zadní strana odpovídá přední části s 11 minutami úderných melodií, abyste se zapotili! 2 písně v závěru poskytují perfektní atmosféru pro obrácení práce a pak je tu relaxační úsek. Slova poslední písně jsou k smrti (děkuji, Lawrence Biscontini, za sdílení této krásné skladby se mnou v loňském roce!) Tyto písně používám při jízdě na kole (uvnitř i venku), stejně jako při běhání!

Shannonův kardio mix

Underneath – John Dahlback Remix od Alanis Morissette (6:37)Není to správné, ale je to v pořádku od Thunderpuss Mix/Remastered 2000 | Whitney Houston (4:17)Good Feeling od Sick Individuals Remix | Flo Rida (6:19)Don’t Stand So Close to Me / Young Girl (Glee Cast Version) od Glee Cast (2:27)Drama! [Dogmatix Dramatical Remix] od Erasure (6:39)Blow Remix Hrající B.o.B.

Calendar

Tháng Sáu 2023
H B T N S B C
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Chuyên mục

Phản hồi gần đây